Değerli Ziyaretçiler,

Neyzenlere ve ney severlere bir vefa borcu olarak, her gün en az 3 saatimi harcayarak ve severek hazırladığım bu Site; eğitim ve öğretim amaçlı olup, ben ebediyete intikal ettikten sonra da aileme vasiyetim doğrultusunda sizlere ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir.

Bu hizmetin sürekliliği açısından, aşağıdaki kullanım şartlarına uymayan ve emeğe saygı duymayan kullanıcıları, aşağıdaki iletişim araçları vasıtası ile tarafıma bildirmenizi önemle rica ederim.

YÜCEL MÜZİK

Mehmet YÜCEL

Türkali Mah. Ihlamurdere Cad. Mısırlıbahçe Sokak, No: 18/A Beşiktaş / İSTANBUL / TÜRKİYE
Pazar hariç, saat: 10:00 – 19:00 arası arayabilirsiniz.
Tel: (+90 212) 260 22 22 Cep: (+90 530) 212 12 12
E-posta: yucelmuzik@gmail.com
Saygılarımla.
Mehmet YÜCEL
©Ney.com.tr Tüm hakları saklıdır.
SİTEMİZİ KULLANDIĞINIZDA, BU HÜKÜM VE KOŞULLARI OKUMUŞ, ANLAMIŞ VE ONLARA BAĞLI KALACAĞINIZI KABUL ETMİŞ OLMAKTASINIZ.
Bu sitenin tüm içeriği; metinler, resimler, fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, şekiller, grafik, logo, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca www.ney.com.tr adına Mehmet YÜCEL’e ait olup, halen mevcut olan ve yürürlüğe girecek TÜM T.C. MEVZUATI, ULUSLARARASI TELİF HAKKI, MARKA YASALARI ve ULUSLARARASI SÖZLEŞMELER İLE KORUMA ALTINDADIR.
Yukarıda sayılan unsurların, Mehmet YÜCEL’in yazılı izni olmaksızın, kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak, aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayımlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi ve bu fiillerin yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.
Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan bilgisayarlarına öğrenim amaçlı olarak istedikleri şekilde malzeme indirebilir ve tarifler doğrultusunda kullanabilirler. Zaten Site’nin hazırlanış amacı da budur.

İNTERNET ORTAMINDA, TİCARİ OLMAYAN SİTELERDE KULLANIM ŞARTLARI:
A- RESİMLER, FOTOĞRAFLAR, ŞEKİLLER, TEKNİK VE BİLİMSEL ÇİZİMLERİN KULLANIM ŞARTLARI:

Neyzen fotoğraflarının birçoğu kendi çekimimizdir. Diğerleri kendilerinden veya yakınlarından özel izinle alınmıştır. Kesinlikle hiçbir yerde kullanılamaz.

Yukarıdaki birinci maddede belirtilen Neyzen fotoğraflarının dışında kalan resimlerin, fotoğrafların, şekillerin, teknik ve bilimsel çizimlerin kullanabilmesi için;

1- Orijinal boyutları kesinlikle değiştirilemez (küçültülemez ve büyütülemez). Üzerinde hiçbir değişiklik yapılamaz

2- Aşağıda örneği görüldüğü şekilde, her görsel objenin, sol üst köşesinde ayrı ayrı Font:Arial, 10 punto ile yazılmış ve link verilmiş olarak, “Kaynak: http://www.ney.com.tr “ şeklinde kaynağı belirtilerek kullanılmalıdır.

Kaynak: http://www.ney.com.tr

B- METİNLERİN KULLANIM ŞARTLARI:

1- Metinler parçalanarak kullanılamaz.

2- En az bir paragraf şeklinde kullanılabilir.

3- Ekleme ve çıkarma yapılamaz, noktalama işaretleri değiştirilemez.

4- Metin şekli:

Font: Arial,
Renk:Siyah,
Büyüklük: 10 punto.

5- Aşağıda örneği görüldüğü şekilde, metnin, sol üst köşesinde 10 punto, Font:Arial ile yazılmış ve link verilmiş olarak, “Kaynak:http://www.ney.com.tr“ şeklinde kaynağı belirtilerek kullanılmalıdır.

Kaynak: http://www.ney.com.tr

ÖRNEK METİN: Türk Klâsik Mûsikîsi’nin tek üflemeli çalgısı olan “NEY”, bu türün en önemli çalgılarından biridir. Sesindeki içli ve mistik özellikler onu aynı zamanda Türk Tasavvuf Mûsikîsi’nin baş sazı haline getirmiştir.

NOT: Bu sitede yayımlanan tüm metin, görsel unsurlar ve müzik kayıtlarının birçoğu Mehmet YÜCEL tarafından yapılmış özgün tasarımlardır. Bazıları kaynak belirtmek suretiyle kullanılmıştır. Diğerlerinin ise kaynağı belli değildir. Bunların telif hakkı olmadığı varsayılmaktadır. Telif hakkı olduğunu bildiğiniz fotoğraf, resim, metin ve her türlü içeriği lütfen bildiriniz. En kısa zamanda www.ney.com.tr‘dan çıkarılacaktır (yaklaşık 96 saat).

Yukarıdaki kullanım şartlarına uymayanlar hakkında hukuki alanda dava açılacak ve en üst derecede soruşturma başlatılacaktır.